Projekty UE
Szukaj
Koszyk 0
Darmowa dostawa od 150zł
Menu

O nas

Najlepsze rozwiązania powstają w odpowiedzi na prawdziwe potrzeby. Właśnie w takiej potrzebie znaleźliśmy się z Fartem – naszym czworonożnym przyjacielem, który wrócił do zdrowia dzięki kuracji olejem konopnym z CBD. Poznaj historię Farta.

Jego powrót do zdrowia dał nam do zrozumienia, że musimy podzielić się naszym odkryciem z innymi, potrzebującymi przyjaciółmi.

Postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Połączyliśmy siły z liderami badań nad olejem konopnym i kannabinoidami oraz specjalistami z dziedziny weterynarii.

Właśnie tak stworzyliśmy przestrzeń dla innowacyjnych produktów, pełną naturalnej miłości i świadomej troski o zdrowie naszych czworonożnych przyjaciół. Właśnie tak powstała marka HEMPETS.

Miłość
Miłość

Wszystko, co robimy, robimy z miłości do zwierząt. Ich dobre samopoczucie, zdrowie i radość z życia, są dla nas najważniejsze.

Jakość
Jakość

Wszystkie nasze produkty są testowane przez zewnętrzne akredytowane laboratoria zgodnie z normami ISO 17025.

Edukacja
Edukacja

Nie można właściwie zadbać o zdrowie, nie mając rzetelnej wiedzy. Dlatego jednym z naszych celów jest dzielenie się nią.

Minimalizm
Minimalizm

W naszych produktach nie znajdziesz żadnych dodatków, które mogłyby szkodzić twojemu zwierzakowi. Wierzymy, że najprostsze połączenia składników są najlepsze.