Projekty UE
Szukaj
Koszyk 0
Darmowa dostawa od 150zł
Menu

Gold Testing Standard

W HEMPETS™ wysoka jakość produktów to podstawa. Uzyskujemy ją dzięki rygorystycznym standardom, które obejmują proces produkcji na każdym jej etapie.


Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy działają na rynku od wielu lat, ciesząc się uznaniem na arenie międzynarodowej. Dostarczają nam oni dokładnie przebadane, najlepsze w swoim rodzaju surowce, w jakości spożywczej. Wszystkie nasze produkty są badane przez akredytowane laboratoria, działające zgodnie z normami ISO 17025.

Gold Testing Standard to wypracowany przez nas skuteczny model kontroli produkcji, zgodny ze standardami GMP, dzięki któremu jakość naszych produktów jest zawsze na najwyższym poziomie.

Starannym testom poddawane są nie tylko same surowce, ale także rośliny, z których zostały one pozyskane oraz gleba, na której wzrastały. Badania przeprowadzane są również na etapie formulacji oraz w trakcie kontroli finalnej wersji produktu.

W efekcie mamy pewność, że oświadczenia na naszych etykietach są autentyczne, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy dot. metali ciężkich, pestycydów, rozpuszczalników czy zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

Dokładnie analizujemy całościowy profil kannabinoidowy produktu, aby upewnić się, że zawartość kannabidiolu (CBD) jest co najmniej tak wysoka, jak deklarujemy to na etykiecie. Równie istotne dla nas jest bezpieczeństwo naszych „klientów”, dlatego kilkukrotnie na każdym etapie produkcji, sprawdzamy zawartość THC w surowcach, potwierdzając jego zupełny brak lub mikro ilość wynikającą z zanieczyszczeń krzyżowych. THC w takich mikro ilościach występuje również w oleju z nasion konopi.

Proces kontrolny kończy się na certyfikowanych opakowaniach, które zapewniają przechowywanie produktów w jak najlepszych warunkach.

Dzięki Gold Testing Standard ręczymy za najwyższą jakość każdej wyprodukowanej przez nas partii. A wszystko po to, by twój czworonożny przyjaciel mógł w pełni czerpać z naturalnej siły zawartej w konopiach.